Порізка

Кому і коли потрібна

Займаєтесь будівництвом чи ремонтом? Виробляєте металеві деталі або запчастини до різної техніки, обладнання, інструментів, пристроїв? Виготовляєте чи монтуєте металеві конструкції? У цих випадках вам не обійтися без послуги різання металу.

Кінцева мета різання металу – виготовити деталі (заготівлі) з потрібними розмірами та формою для подальшого використання за призначенням. Процес різання металу здійснюється з використанням металорізальних верстатів, спеціального обладнання чи інструменту.

 

Види, особливості та переваги

Основні способи різання металу:

 1. Лазерна – технологічний та сучасний метод розкрою вуглецевих, легованих, нержавіючих марок сталі, алюмінієвих сплавів. Лазерна обробка має низку переваг:
 • якісна обробка поверхні без необхідності в подальшому хутрі обробці (краї різання виходять рівними);
 • висока точність різання навіть за складними контурами заготівлі;
 • виключається перегрів поверхні, деформації та викривлення;
 • при виробництві утворюється мінімум металевих відходів;
 • висока продуктивність дозволить забезпечити швидке виконання навіть об’ємних замовлень.

 

 1. Плазмова – для даного виду обробки використовуються верстати з ЧПУ, що дозволяють швидко та точно різати низьколеговані та леговані марки сталі, кольорові метали та сплави на їх основі товщиною заготовки до 65 мм. Висока швидкість обробки дозволяє забезпечити швидкі терміни реалізації послуги різання.

 

 1. Газова – різання металу з використанням пропану та кисню. Газ нагріває поверхню металу до потрібної температури, а струмінь кисню розрізає заготовку металеву товщиною до 850 мм. До переваг цієї обробки можна віднести:
 • дешеве обладнання (різак, балони для пропану та кисню);
 • можливість різання металу в будь-яких умовах;
 • висока швидкість роботи.

Газове різання має і свої недоліки: низька точність різання, необхідність у подальшій мехобробці, обмежене використання (можна розрізати тільки вуглецеві сталі та чавун).

 1. Різання металу зварюванням. За допомогою дугового, газового чи плазмового зварювання можна не лише зварювати між собою деталі, а й розрізати їх. Зазвичай різання зварюванням застосовується в тому випадку, коли не важлива якість різання чи ні можливості використовувати інший метод, а потрібно терміново розрізати метал. Низька точність та погана якість різу потребує подальшої механічної обробки заготовки.

 

 1. Гідроабразивна – різання металу під натиском струменя води з додаванням абразивного матеріалу. Дана технологія забезпечує точний і якісний різ, дозволяє працювати з термочутливими сталями і відрізняється високою екологічністю. Недоліки гідроабразивної технології: низька швидкість обробки, високий шум при роботі, можливість різання тільки тонкостінних заготовок (сталевий лист, наприклад).

Крім цього, порізати метал можна й іншим способом, наприклад, на стрічково-пильному верстаті, гільйотині або використовуючи болгарку.

Вигода та переваги від співпраці з spektr-grupp в Україні

Для наших покупців пропонуємо послугу різання металу в Україні. Залежно від вимог до якості заготівлі та терміновості замовлення, ми використовуємо різноманітне обладнання та інструмент, щоб швидко та недорого надати послугу. Вартість робіт обумовлюється індивідуально у кожному конкретному випадку. Ціна послуги залежить від технології різання, терміновості та обсягів замовлення. На великі замовлення ми надаємо знижки. Дізнатися про свою знижку ви зможете у нашого консультанта по телефону.