Згинання металу

СПЕКТР ГРУПП > Services > Business > Згинання металу

Коли потрібне згинання металу

У наші дні послуга згинання металу дуже затребувана в промислових та побутових цілях. Цей спосіб обробки металу дешевше, ніж штампування, наприклад. Гнучка металу доцільна при серійному виробництві сталевої сантехнічної продукції: труб, фітингів, відводів та інших виробів із профільних матеріалів. Гнуть у невеликій кількості метал та листовий прокат для будівництва та виробництва монтажних робіт. Також обробка металу способом гнуття застосовується виготовлення виробів декоративної кування, ручних пристосувань, деталей тощо. Для гнуття не використовуються тендітні метали.

Гнучка металу – це надання заготівлі нової форми ручним або механічним способом. Для першого варіанта використовується ручний трубозгинальний верстат, виготовлений у домашніх кустарних умовах. Він складається зі струбцини, основи, кута Пуансоса, затиску та інших деталей. Безумовно, на такому верстаті не вийде зігнути складну і товстостінну деталь, але обробити куточок або трубу невеликого діаметру цілком можливо. Перевагою такого способу є доступність. Недоліків більше: неточність у виготовленні, вузький спектр використання, тривалий процес згинання та необхідність виправлення металу. Тому ручна згинання займає багато часу і не доцільна для великосерійного масштабного виробництва. Для цих цілей використовуються листозгинальні, трубозгинальні та інші профільні верстати з ЧПУ.

Особливості процесу

Технологія обробки полягає у впливі на заготівлю високого тиску через гідравлічний прес. Металева заготовка розміщується у спеціальному штамі – він надає виробу необхідної форми. Щоб виріб краще гнувся, а структура матеріалу після згинання залишалася такою ж міцною та щільною, заготовку перед цим нагрівають до потрібної температури. В результаті ми отримуємо готовий безшовний виріб, стійкий до корозії.

У процесі згинання відбувається розтягнення одного і стиснення іншого шару металу, який не відбивається на експлуатаційних властивостях готового виробу.

Застосування гідравлічних згинальних верстатів дозволяє в найкоротші терміни виготовити велику партію гнутого металопрокату для будівельних та виробничих цілей.

Вигода та переваги від співпраці зі Spektr-Grupp в Україні

Металобаза Spektr-Grupp пропонує послугу «згинання металу в Україні» для клієнтів, які купили у нас металопрокат. Ми гарантуємо:

  • стислі терміни та оперативність замовлення;
  • висока точність та якість обробленої продукції;
  • найкраща ціна послуги в Україні (тільки для клієнтів компанії);
  • можливість безкоштовної доставки по Україні при покупці металопрокату на суму від 30 тисяч гривень.